O nas

Działamy na rynku nieruchomości już od 10 lat. Od przeszło dekady pomagamy spełniać marzenia o własnym M4. Sprzedajemy, kupujemy i inwestujemy w rynek nieruchomości, zapewniając tym samym stały obieg ofert w branży.  Ponieważ naszym celem jest ciągły rozwój i coraz lepsze wyniki, profesjonalne biuro nieruchomości jest kolejnym etapem w dążeniu do perfekcji i zaspokajaniu potrzeb najbardziej wymagających kontrahentów.

Założyciel i właściciel firmy – Dariusz Górski, zebrał zespół najlepszych specjalistów od nieruchomości, by oferować najwyższy standard usług dla najbardziej wymagających. Bezpieczeństwo, komfort, dogodna lokalizacja i najwyższa jakość to najważniejsze cechy, jakie oferuje klientom. Swoje wieloletnie doświadczenie prawnicze, deweloperskie i inwestorskie wykorzystuje w kontaktach z partnerami, zawsze służąc pomocą.

W naszym biznesie nie uznajemy kompromisów, oferujemy klientom jasne reguły, najlepsze oferty mieszkaniowe o najwyższym standardzie, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo transakcji. Szczycimy się stuprocentowym zadowoleniem i wieloletnim zaufaniem klientów i stałych partnerów.

Dariusz Górski  – Założyciel i właściciel firmy

Kupimy Twoją
nieruchomość w 60 min!
Zobacz jakie to proste!

Dowiedz się więcej

Gwarantujemy bezpieczną sprzedaż!
Korzystne warunki dla Ciebie i Twojego nabywcy

Dowiedz się więcej

Sprzedaj
z nami swoją nieruchomość
zaufaj profesjonalistom!

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w sprzedaży swojej nieruchomości? Skontaktuj się z nami, nasi specjaliści czekają na Twoje pytania!

+48 731945000
biuro@gorskinieruchomosci.pl