Doradca ds. Nieruchomości

  • Zakres obowiązków

    1. Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie transakcji sprzedaży/kupna nieruchomości,
    2. Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
    3. Pozyskiwanie i prezentowanie ofert nieruchomości, ( nauczymy Cię jak to robić)
    4. Tworzenie profesjonalnych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,
    5. Negocjowanie umów,
    6. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientem,
    7. Współpraca z notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami.
  • To oferujemy

    1. Podstawę w wysokości 5000 zł. plus 25% od prowizji na start przez 3 miesiące
    2. Wysoką prowizję aż do 60%
    3. Pilne wdrożenie, dużą ilość szkoleń
    4. Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze oraz mobilny charakter pracy w terenie
  • Nasze wymagania

    1. Wysoka kultura osobista i nienaganna prezentacja,
    2. Umiejętność organizowania czasu pracy,
    3. Zaangażowanie i chęć do pracy,
    4. Samodzielność w podejmowaniu decyzji
    5. Prawo jazdy kat. B
    6. Umięjętności współpracy w zespole