Sprzedaj
z nami swoją nieruchomość

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość!

Specjalizujemy się w rzetelnym i profesjonalnym obrocie nieruchomościami – oferujemy Ci kompleksową usługę sprzedaży. Gwarantujemy sfinalizowanie transakcji w określonym (możliwie najkrótszym!) czasie, na określonych wspólnie warunkach.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Doświadczenie i zaangażowanie
  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na szybkie, skuteczne negocjacje. Jesteśmy obecnie w czołówce agencji nieruchomości w Polsce, szczycąc się pełnym zadowoleniem naszych klientów a także zaufaniem partnerów. Każda udana transakcja jest dla nas wielką motywacją do dalszej pracy, dzięki czemu możemy rozwijać horyzonty, stawiać sobie nowe cele i wyzwania. Jesteśmy w stu procentach zaangażowani w powierzone zadania, pozostajemy w długofalowych relacjach naszymi klientami.
 • Sto procent skuteczności
  Jesteśmy profesjonalistami, znającymi zasadę “czas to pieniądz” – jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję kupna/sprzedaży nawet w ciągu 60 minut! Nasze gwarancje sprzedaży są w pełni bezpieczne i wiążące – osiągamy najkorzystniejsze ceny, dzięki sprawdzonym planom i założeniom.
 • Jasne zasady działania
  Naszym nadrzędnym celem jest transparentność działania – jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, na bieżąco informujemy o postępach. Dzięki takiemu podejściu nasi partnerzy mają pewność, że powierzają swoje nieruchomości w odpowiednie ręce.
 • Sprzedaż tzw. trudnych nieruchomości
  Mamy doświadczenie w sprzedaży tzw. trudnych nieruchomości, które ze względu na parametry uchodzą za nieatrakcyjne dla kupujących – rzetelnie podchodzimy do takich transakcji jak:

  • sprzedaż udziałów,
  • sprzedaż zadłużonych lokali,
  • sprzedaż nieruchomości bez uregulowanego stanu prawnego,
  • sprzedaż praw do nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w sprzedaży swojej nieruchomości? Skontaktuj się z nami, nasi specjaliści czekają na Twoje pytania!

+48 731945000
biuro@gorskinieruchomosci.pl